Bukowie I /0667 (pętla) /01
⋙
Bukowie II /0667 /02
⋙
Bukowie II /0667 (szkoła) /04
⋙
Bukowie III /0667 /06
⋙
Chocimów /0667 (skrz.) /02
⋙
Piotrów /655 (skrz.dg) /05
⋙
Piotrów /655 (pętla) /04
⋙
Piotrów /655 (skrz.dg) /06
⋙
Chocimów /1606T (szkoła) /06
⋙
Chocimów /1606T (wieś) /08
⋙
Kunów /1606T /ul. Kaznodziejska /01
⋙
Kunów /1606T /Plac Wolności /01
⋙
Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /1607T /ul. Grabowiecka (pętla) /02
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik /Szkolna (1607T) /04
⋙
Janik /1607T (NŻ) /06
⋙
Janik /Wiatraczna (1607T) /08
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Niska /02
⋙
Śliska /01
DNI ROBOCZE
05:00
06:29
07:24
S
07:42
09:20
11:07
12:45
13:57
15:00
S
15:45
Objaśnienia
oznaczeń
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
Prawęcin /1601T /02
⋙
Prawęcin /1601T /01
⋙
Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik /Szkolna (1607T) /04
⋙
Janik /1607T (NŻ) /06
⋙
Janik /Wiatraczna (1607T) /08
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Świętokrzyska /02 (HUTA)
⋙
Świętokrzyska /04 (KSZO)
⋙
Świętokrzyska /boczna (pętla) /02 (ZOZ BOCZNA PĘTLA)
DNI ROBOCZE
06:52
#
11:47
#
17:17
#
SOBOTY
08:27
#
13:47
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /05
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /03
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /09
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /07
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /05
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /02
⋙
Nietulisko Duże /9 /04
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (rondo) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /04
⋙
Rudka /9 (NŻ) /02
⋙
Rudka /9 /04
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /02
⋙
Boksycka /336029T /02
⋙
Boksycka /336029T /04
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:09
06:24
S
07:34
#
09:29
11:29
#
13:29
17:19
#
SOBOTY
08:44
#
Objaśnienia
oznaczeń
S -
nie kursuje w okresie wakacji;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik ul. Leśna /336043T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /03
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /05
⋙
Janik ul. Wiatraczna /1608T /02
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
05:10
#
06:30
#
08:30
#
10:20
#
12:10
#
14:00
#
15:50
#
SOBOTY
09:30
#
NIEDZIELE
11:45
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Miłkowska Karczma /1609T (szkoła) /12
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (skrz.) /07
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /05
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /03
⋙
Kolonia Robotnicza /07 (DŁUGA)
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
06:26
#
07:26
#
13:26
#
15:06
#
16:26
#
SOBOTY
08:41
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;