bus home search print map

ZAWSZE AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY

Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

 

Przystanek: Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

Przystanek: Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

kierunek: Ostrowiec Św. /Szymanowskiego /06
Drukuj
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03 Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /01 Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01 Szymanowskiego /06 (SZPITAL PĘTLA)
DNI ROBOCZE
04:49 m
06:23 #m
07:18 m
08:15 m
08:49 m
09:54 m
10:40 Sm
11:40 m
12:20 Sm
13:30 m
14:15 Sm
14:39 m
15:39 #
16:29 m
17:15 m
18:10 m
19:11 #
21:06 #
23:14 #
SOBOTY
05:02 !
06:17 !
07:47 !
09:16 !
11:07 !
13:17 !
15:22 !
17:16 #
19:11 #
21:06 #
23:14 #
NIEDZIELE
05:21 #
08:01 #
09:31 #
11:06 #
13:11 #
15:16 #
17:16 #
19:11 #
21:06 #
23:14 #
Objaśnienia oznaczeń
m -  nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia; # -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.; S -  kursuje w dni nauki szkolnej; ! -  kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;
kierunek: Wojciechowice /1557T (UG) /01
Drukuj
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03 Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06 Grójec /0755 /02 Wojciechowice /1557T (UG) /01
DNI ROBOCZE
05:33 D#
06:38 Dm
07:33 m
08:13 m
09:18 Dm
10:03 Sm
11:08 m
11:38 pSm
12:38 m
13:18 Sm
13:58 pDm
14:43 p#mW
15:28 pDm
16:33 m
17:33 m
18:28 D#
20:23 D#
22:38 D#
SOBOTY
05:50 !
07:08 !
08:38 !
10:33 !
12:13 p!
14:38 !
16:33 D#
18:28 D#
20:23 D#
22:38 D#
NIEDZIELE
06:33 D#
07:23 D#
08:53 D#
10:23 D#
12:33 D#
14:33 D#
16:33 D#
18:28 D#
20:23 D#
22:38 D#
Objaśnienia oznaczeń
D -  kurs wydłużony do Wólka Wojnowska; # -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.; m -  nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia; S -  kursuje w dni nauki szkolnej; p -  podjazd do Piasków Brzóstowskich; W -  kurs wydłużony do Wojciechowic; ! -  kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;