Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:47
D#
06:52
Dm
09:32
Dm
14:15
Dm
15:02
#W
15:45
D#
16:47
D#
17:47
D#
18:42
D#
20:37
D#
22:52
D#
SOBOTY
06:02
D#
09:07
D#
10:47
D#
12:30
D#
14:52
D#
16:47
D#
18:42
D#
20:37
D#
22:52
D#
NIEDZIELE
06:47
D#
09:07
D#
10:37
D#
12:47
D#
14:47
D#
16:47
D#
18:42
D#
20:37
D#
22:52
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;