Galeria Ostrowiec /04
⋙
Mickiewicza /01
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Kilińskiego /04 (MAG-KAS)
⋙
Kilińskiego /06 (ROZWÓJ)
⋙
Kilińskiego /08 (DOMI)
⋙
Podstawie /01
⋙
Rynek Denkowski /03
⋙
Rudzka /02
⋙
Rudzka /04
⋙
Rudzka /08 (GRANICA MIASTA 2 )
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (sklep) /03
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (plac zabaw) /01
⋙
Przyborów /0675 (pętla) /03
⋙
Przyborów /0675 (kapliczka) /01
⋙
Bodzechów /ul. Cegielniana /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
DNI ROBOCZE
14:49
K
Objaśnienia
oznaczeń
K -
kurs do Ćmielowa ul. Sandomierska (Wióry);
Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
DNI ROBOCZE
05:40
D#
06:45
Dm
07:40
m
08:20
m
09:25
Dm
10:10
Sm
11:15
m
12:45
m
13:25
Sm
16:40
D#
17:40
D#
18:35
D#
20:30
D#
22:45
D#
SOBOTY
05:55
D#
09:00
D#
10:40
D#
14:45
D#
16:40
D#
18:35
D#
20:30
D#
22:45
D#
NIEDZIELE
06:40
D#
09:00
D#
10:30
D#
12:40
D#
14:40
D#
16:40
D#
18:35
D#
20:30
D#
22:45
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;