Samsonowicza /06 (BRAMA NR 1)
⋙
Polna /02 (PATRONACKIE)
⋙
Polna /04 (PRZYCHODNIA)
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Sienkiewicza /02 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /04 (LICEUM)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Piaski /02
⋙
Długa /02
⋙
Długa /04
⋙
Długa /06 (CM 2 )
⋙
Kolonia Robotnicza /06
⋙
Kolonia Robotnicza /08
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /14
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /15
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (skrz.) /10
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (szkoła) /12
DNI ROBOCZE
06:58
#
12:53
#
14:28
#
15:48
#
17:13
#
SOBOTY
12:23
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /07
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /05
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /03
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /01
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (UMIG) /02
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /01
⋙
Grójec /0755 /05
⋙
Grójec /0755 /03
⋙
Grójec /0755 /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /05
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Cegielniana /02
⋙
Przyborów /0675 (kapliczka) /02
⋙
Przyborów /0675 (pętla) /04
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (plac zabaw) /02
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (sklep) /04
⋙
Rudzka /05 (GRANICA MIASTA 1 )
⋙
Rudzka /03
⋙
Rudzka /01
⋙
Rynek Denkowski /01
⋙
Podstawie /02
⋙
Kilińskiego /07 (MAL-POL)
⋙
Kilińskiego /05 (ZDZ)
⋙
Kilińskiego /03 (LICEUM)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Galeria Ostrowiec /04
DNI ROBOCZE
06:31
#
07:21
#
08:31
#
09:31
#
10:36
#
12:01
#
13:16
#
14:11
#
15:25
#
16:47
#
SOBOTY
08:02
#
10:02
#
NIEDZIELE
12:22
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Kielecka /02
⋙
Szewna /ul. Kielecka (Brzeźniak) /04
⋙
Podszkodzie /751 (Szyby) /01
⋙
Podszkodzie /751 /03
⋙
Szwarszowice /751 /01
⋙
Szwarszowice /1595T (Kosowice) /02
⋙
Kosowice /1595T (skrzyżowanie) /02
⋙
Kosowice /1595T (krzyż) /04
⋙
Momina /1595T (kościół) /02
⋙
Momina I /1595T (cmentarz) /04
⋙
Momina II /1595T /06
⋙
Garbacz /1595T (centrum) /02
⋙
Garbacz /1595T /04
⋙
Janowice I /1595T /02
⋙
Janowice /1595T (centrum) /04
⋙
Kraszków /393014 (skrz. dg) /02
⋙
Milejowice /1531T /01
⋙
Roztylice Nagorzyce /1531T (kościół) /01
⋙
Roztylice Nagorzyce /1531T (skrz. Witosławice) /03
DNI ROBOCZE
05:29
K#
06:19
#R
07:04
K#
08:34
K#
10:04
K#
11:34
K#
12:59
#R
13:44
K#
14:34
#R
15:19
K#
16:19
K#m
18:19
K#m
SOBOTY
06:24
K#
08:24
K#
10:09
K#
12:24
K#
14:19
K#
NIEDZIELE
07:29
J#
10:59
J#
14:29
J#
Objaśnienia
oznaczeń
K -
kurs do Kraszkowa;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
R -
kurs wydłużony do Roztylice Nagorzyce;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
J -
kurs do Janowic;
Hedy ps. Szary /05 (HUTA CELSA BR.3 POCZ. )
⋙
Hedy ps. Szary /03
⋙
Samsonowicza /06 (BRAMA NR 1)
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
Polna /02 (PATRONACKIE)
⋙
Polna /04 (PRZYCHODNIA)
⋙
Radwana /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Sienkiewicza /02 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /04 (LICEUM)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Piaski /02
⋙
Długa /02
⋙
Długa /04
⋙
Długa /06 (CM 2 )
⋙
Długa /08
⋙
Długa /10
⋙
Boksycka /336029T /03
⋙
Boksycka /336029T /01
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /01
⋙
Rudka /9 /03
⋙
Rudka /9 (NŻ) /01
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /01
⋙
Kunów /ul. Starachowicka /02
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /03
⋙
Nietulisko Małe /9 /01
⋙
Nietulisko Duże /9 (szkoła) /03
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /06
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /08
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /10
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /02
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /04
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /06
⋙
Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
DNI ROBOCZE
08:09
10:09
#
12:09
14:23
16:14
#
17:44
#
SOBOTY
12:19
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Jana Pawła II /07 (KAUFLAND )
⋙
Radwana /04 (L.E. )
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Dolna (cmentarz) /02
DNI ROBOCZE
06:34
#
07:34
#
08:34
#
09:44
#
10:54
#
11:54
#
12:54
#
14:34
#
15:34
#
16:34
#
17:29
#m
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Samsonowicza /06 (BRAMA NR 1)
⋙
Polna /02 (PATRONACKIE)
⋙
Polna /04 (PRZYCHODNIA)
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Sienkiewicza /02 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /04 (LICEUM)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Piaski /02
⋙
Długa /02
⋙
Długa /04
⋙
Długa /06 (CM 2 )
⋙
Długa /08
⋙
Długa /10
⋙
Miłkowska Karczma /1607T (Długa) /11
⋙
Wymysłów /ul. Ostrowiecka (1607T) /01
⋙
Janik /Polna (1607T) /09
⋙
Janik ul. Wiatraczna /1608T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /06
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /04
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /02
⋙
Janik ul. Leśna /336043T /02
⋙
Janik /Leśna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kunów /1607T /ul. Grabowiecka (stacja) /01
⋙
Kunów /1607T /ul. Langiewicza /01
⋙
Kunów /1606T /ul. Warszawska /01
DNI ROBOCZE
05:42
#K
07:16
#
09:06
#
10:56
#
12:46
#
14:36
#
16:26
#
SOBOTY
13:21
#
NIEDZIELE
09:11
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
K -
kurs skrócony do Kolonii Inwalidzkiej;