Ogrodowa (pętla) /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Jana Pawła II /07 (KAUFLAND )
⋙
Radwana /04 (L.E. )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Dolna (cmentarz) /02
DNI ROBOCZE
06:27
#
07:27
#
08:27
#
09:37
#
10:47
#
11:47
#
12:47
#
14:27
#
15:27
#
16:27
#
17:22
#m
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Mychów Kolonia /1614T /01
⋙
Mychów Kolonia /1614T (Na górce) /03
⋙
Mychów Kolonia /1614T (staw) /05
⋙
Mychów /1614T (kościół) /07
⋙
Mychów /1614T /05
⋙
Mychów /1614T /03
⋙
Mychów /1614T /01
⋙
Jędrzejowice /1614T (skrzyżowanie) /03
⋙
Jędrzejowice /1614T (świetlica) /01
⋙
Świrna /1614T /03
⋙
Świrna /1614T (most) /01
⋙
Świętokrzyska /13
⋙
Świętokrzyska /11
⋙
Świętokrzyska /09 (SP8)
⋙
Świętokrzyska /07 (MUZEUM)
⋙
Świętokrzyska /05 (CUKROWNIA)
⋙
Świętokrzyska /03 (PRZYCHODNIA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /04
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:10
#N
07:02
#
08:55
#
10:25
#
12:02
#
13:17
N
15:17
#
16:35
#m
SOBOTY
05:10
N
07:37
#
08:55
#
10:22
#
12:05
#
13:17
N
15:17
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
N -
kurs pod Nowy Zakład;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /05
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /03
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /09
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /07
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /05
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /02
⋙
Nietulisko Duże /9 /04
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (rondo) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /04
⋙
Rudka /9 (NŻ) /02
⋙
Rudka /9 /04
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /02
⋙
Boksycka /336029T /02
⋙
Boksycka /336029T /04
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:21
07:46
09:41
11:41
13:41
17:31
SOBOTY
08:56
Hedy ps. Szary /05 (HUTA CELSA BR.3 POCZ. )
⋙
Hedy ps. Szary /03
⋙
Samsonowicza /06 (BRAMA NR 1)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Jana Pawła II /07 (KAUFLAND )
⋙
Jana Pawła II /05 (RADWANA )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Jana Pawła II /03 (MPK)
⋙
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Kielecka /02
⋙
Szewna /ul. Kielecka (Brzeźniak) /04
⋙
Podszkodzie /751 (Szyby) /01
⋙
Podszkodzie /751 /03
⋙
Szwarszowice /751 /01
⋙
Szwarszowice /751 /03
⋙
Mychów Kolonia /751 /01
⋙
Śnieżkowice /751 (CPN) /01
⋙
Waśniów /751 (Rynek U.G) /01
⋙
Czajęcice Szarotka /751 (skrz.) /03
⋙
Czajęcice /751 (skrz. wieś) /01
⋙
Dobruchna /751 (skrz.) /01
⋙
Sarnia Zwola I /751 /05
⋙
Sarnia Zwola II /751 (skrz. Opatów) /03
⋙
Sarnia Zwola III /751 (górna) /01
⋙
Grzegorzowice Wałsnów /751 /01
DNI ROBOCZE
14:15
Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik ul. Leśna /336043T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /03
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /05
⋙
Janik ul. Wiatraczna /1608T /02
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
05:24
#
06:44
#
08:44
#
10:34
#
12:24
#
14:14
#
16:04
#
SOBOTY
09:44
#
NIEDZIELE
11:59
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Miłkowska Karczma /1609T (szkoła) /12
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (skrz.) /07
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /05
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /03
⋙
Kolonia Robotnicza /07 (DŁUGA)
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
06:40
#
07:40
#
13:40
#
15:20
#
16:40
#
SOBOTY
08:55
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul.Opatowska (remiza) /01
⋙
Bodzechów /Pl. Zborny /01
⋙
Bodzechów /ul.Goździelińska /01
⋙
Goździelin /1623T /03
⋙
Goździelin /1623T (kapliczka) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
07:19
#
08:29
#
09:39
#
10:49
#
12:14
#
13:29
#
14:44
#
15:59
#
17:14
#
18:24
#
19:34
#
SOBOTY
07:19
#
08:29
#
09:39
#
10:49
#
12:14
#
13:29
#
14:44
#
15:59
#
17:14
#
18:24
#
19:34
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;