Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /05
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /03
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /09
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /07
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /05
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /02
⋙
Nietulisko Duże /9 /04
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (rondo) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /04
⋙
Rudka /9 (NŻ) /02
⋙
Rudka /9 /04
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /02
⋙
Boksycka /336029T /02
⋙
Boksycka /336029T /04
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:20
07:45
09:40
11:40
13:40
17:30
SOBOTY
08:55
Mychów Kolonia /1614T /01
⋙
Mychów Kolonia /1614T (Na górce) /03
⋙
Mychów Kolonia /1614T (staw) /05
⋙
Mychów /1614T (kościół) /07
⋙
Mychów /1614T /05
⋙
Mychów /1614T /03
⋙
Mychów /1614T /01
⋙
Jędrzejowice /1614T (skrzyżowanie) /03
⋙
Jędrzejowice /1614T (świetlica) /01
⋙
Świrna /1614T /03
⋙
Świrna /1614T (most) /01
⋙
Świętokrzyska /13
⋙
Świętokrzyska /11
⋙
Świętokrzyska /09 (SP8)
⋙
Świętokrzyska /07 (MUZEUM)
⋙
Świętokrzyska /05 (CUKROWNIA)
⋙
Świętokrzyska /03 (PRZYCHODNIA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /04
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:09
#N
07:01
#
08:54
#
10:24
#
12:01
#
13:16
N
15:16
#
16:34
#m
SOBOTY
05:09
N
07:36
#
08:54
#
10:21
#
12:04
#
13:16
N
15:16
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
N -
kurs pod Nowy Zakład;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik ul. Leśna /336043T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /03
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /05
⋙
Janik ul. Wiatraczna /1608T /02
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
05:23
#
06:43
#
08:43
#
10:33
#
12:23
#
14:13
#
16:03
#
SOBOTY
09:43
#
NIEDZIELE
11:58
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Miłkowska Karczma /1609T (szkoła) /12
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (skrz.) /07
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /05
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /03
⋙
Kolonia Robotnicza /07 (DŁUGA)
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
06:39
#
07:39
#
13:39
#
15:19
#
16:39
#
SOBOTY
08:54
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul.Opatowska (remiza) /01
⋙
Bodzechów /Pl. Zborny /01
⋙
Bodzechów /ul.Goździelińska /01
⋙
Goździelin /1623T /03
⋙
Goździelin /1623T (kapliczka) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
07:18
#
08:28
#
09:38
#
10:48
#
12:13
#
13:28
#
14:43
#
15:58
#
17:13
#
18:23
#
19:33
#
SOBOTY
07:18
#
08:28
#
09:38
#
10:48
#
12:13
#
13:28
#
14:43
#
15:58
#
17:13
#
18:23
#
19:33
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;