⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:13
D#
06:18
Dm
07:13
m
07:53
m
08:58
Dm
09:43
Sm
10:48
m
11:18
pSm
12:18
m
12:58
Sm
13:38
pDm
14:23
p#W
15:08
pD#
16:13
D#
17:13
D#
18:08
D#
20:03
D#
22:18
D#
SOBOTY
05:28
D#
08:33
D#
10:13
D#
11:53
pD#
14:18
D#
16:13
D#
18:08
D#
20:03
D#
22:18
D#
NIEDZIELE
06:13
D#
08:33
D#
10:03
D#
12:13
D#
14:13
D#
16:13
D#
18:08
D#
20:03
D#
22:18
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
p -
podjazd do Piasków Brzóstowskich;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Kielecka /02
⋙
Szewna /ul. Kielecka (Brzeźniak) /04
⋙
Podszkodzie /751 (Szyby) /01
⋙
Podszkodzie /751 /03
⋙
Szwarszowice /751 /01
⋙
Szwarszowice /751 /03
⋙
Mychów Kolonia /751 /01
⋙
Śnieżkowice /751 (CPN) /01
⋙
Waśniów /751 (Rynek U.G) /01
⋙
Czajęcice Szarotka /751 (skrz.) /03
⋙
Czajęcice /751 (skrz. wieś) /01
⋙
Dobruchna /751 (skrz.) /01
⋙
Sarnia Zwola I /751 /05
⋙
Sarnia Zwola II /751 (skrz. Opatów) /03
⋙
Nowy Skoszyn /393003 (skrz.dg) /05
⋙
Nowy Skoszyn /393004 (kościół) /03
⋙
Nowy Skoszyn /393004 (szkoła) /01
⋙
Sarnia Zwola III /751 (górna) /01
⋙
Grzegorzowice Wałsnów /751 /01
DNI ROBOCZE
07:08
#
07:53
#
09:08
#
09:48
#
11:33
#N
11:58
#N
13:38
#N
15:33
#Nm
17:23
#Nm
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
N -
kurs przez Nowy Skoszyn;
m -
nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;