Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:16
D#
06:21
Dm
07:16
m
07:56
m
09:01
Dm
09:46
Sm
10:51
m
11:21
pSm
12:21
m
13:01
Sm
13:41
pDm
14:26
p#W
15:11
pD#
16:16
D#
17:16
D#
18:11
D#
20:06
D#
22:21
D#
SOBOTY
05:31
D#
08:36
D#
10:16
D#
11:56
pD#
14:21
D#
16:16
D#
18:11
D#
20:06
D#
22:21
D#
NIEDZIELE
06:16
D#
08:36
D#
10:06
D#
12:16
D#
14:16
D#
16:16
D#
18:11
D#
20:06
D#
22:21
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
p -
podjazd do Piasków Brzóstowskich;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;
Sarnówek Duży /1611T (kościół) /02
⋙
Sarnówek Duży /1611T /04
⋙
Sarnówek Duży /1611T (skrz.Dunale) /06
⋙
Stara Dębowa Wola /1611T (sklep) /02
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /13
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /11
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /09
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /01
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /05
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /03
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /01
⋙
Stara Dębowa Wola /1611T (rejon dróg) /04
⋙
Siennieńska /11
⋙
Siennieńska /09 (TARTAK 1 )
⋙
Siennieńska /07 (KIOSK 1 )
⋙
Siennieńska /05 (sklep 1 )
⋙
Siennieńska /03 (PUŁANKI)
⋙
Siennieńska /01 (WIEŻOWCE 1 )
⋙
Jana Pawła II /03 (MPK)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Świętokrzyska /02 (HUTA)
⋙
Świętokrzyska /04 (KSZO)
⋙
Świętokrzyska /boczna (pętla) /02 (ZOZ BOCZNA PĘTLA)
DNI ROBOCZE
06:16
#
07:41
#
09:01
#
10:31
#
12:01
#
13:26
#
15:36
#
16:56
#m
SOBOTY
07:21
#
08:41
#
10:16
#
11:41
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;