Świętokrzyska /boczna (pętla) /01 (ZOZ BOCZNA PĘTLA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Radwana /03 (EKONOMIK)
⋙
Jana Pawła II /05 (RADWANA )
⋙
Siennieńska /02
⋙
Siennieńska /04
⋙
Siennieńska /06
⋙
Siennieńska /08
⋙
Siennieńska /10
⋙
Siennieńska /12
⋙
Stara Dębowa Wola /1611T (rejon dróg) /03
⋙
Stara Dębowa Wola /1610T (Amid) /02
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /02
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /04
⋙
Nowa Dębowa Wola /1610T /06
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /10
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /12
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /14
⋙
Nowa Dębowa Wola /310006T /16
⋙
Stara Dębowa Wola /1611T (sklep) /01
⋙
Sarnówek Duży /1611T (skrz.Dunale) /05
⋙
Sarnówek Duży /1611T /03
⋙
Sarnówek Duży /1611T (kościół) /01
DNI ROBOCZE
06:30
#W
08:00
#
09:20
#W
10:50
#
12:35
#
14:25
#W
15:55
#Wm
SOBOTY
07:40
#
09:10
#
10:35
#W
12:10
#W
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
W -
kurs przez Nową Dębową Wolę.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Świętokrzyska /boczna (pętla) /01 (ZOZ BOCZNA PĘTLA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Sienkiewicza /02 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /04 (LICEUM)
⋙
Piaski /02
⋙
Długa /02
⋙
Długa /04
⋙
Długa /06 (CM 2 )
⋙
Długa /08
⋙
Długa /10
⋙
Miłkowska Karczma /1607T (Długa) /11
⋙
Wymysłów /ul. Ostrowiecka (1607T) /01
⋙
Janik /Polna (1607T) /09
⋙
Janik /Wiatraczna (1607T) /07
⋙
Janik /1607T (NŻ) /05
⋙
Janik /Szkolna (1607T) /03
⋙
Janik /Leśna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Kunów /1607T /ul. Grabowiecka (stacja) /01
⋙
Kunów /1607T /ul. Langiewicza /01
⋙
Kunów /1606T /ul. Warszawska /01
⋙
Prawęcin /1601T /01
⋙
Prawęcin /1601T /02
DNI ROBOCZE
05:23
#
10:18
#
15:43
#
SOBOTY
06:43
#
12:18
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;