Wojciechowice /1557T (UG) /01
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojnowice /755 (Drygulec) /01
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /07
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /05
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /03
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /01
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (UMIG) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /01
⋙
Grójec /0755 /05
⋙
Grójec /0755 /03
⋙
Grójec /0755 /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /05
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /02 (Z.E. 2)
⋙
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Konopnickiej /02 (TRZECIAKÓW 1 )
⋙
Długa /02
⋙
Szymanowskiego /06 (SZPITAL PĘTLA)
DNI ROBOCZE
04:49
m
06:28
#
07:18
m
08:14
m
08:49
m
09:53
m
10:39
Sm
11:39
m
12:19
Sm
13:29
m
14:14
Sm
14:38
m
15:38
#
16:28
#
17:18
#
18:18
#
19:10
#
21:05
#
23:14
#
SOBOTY
05:00
!
06:28
08:00
#
09:35
#
11:15
#
13:15
#
15:20
#
17:15
#
19:10
#
21:05
#
23:14
#
NIEDZIELE
05:20
#
08:00
#
09:30
#
11:05
#
13:10
#
15:15
#
17:15
#
19:10
#
21:05
#
23:14
#
Objaśnienia
oznaczeń
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
! -
kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;
Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:34
D#
06:39
Dm
07:34
m
08:14
m
09:19
Dm
10:04
Sm
11:09
m
11:39
pSm
12:39
m
13:19
Sm
13:59
pDm
14:44
p#W
15:29
pD#
16:34
D#
17:34
D#
18:29
D#
20:24
D#
22:39
D#
SOBOTY
05:49
D#
08:54
D#
10:34
D#
12:14
pD#
14:39
D#
16:34
D#
18:29
D#
20:24
D#
22:39
D#
NIEDZIELE
06:34
D#
08:54
D#
10:24
D#
12:34
D#
14:34
D#
16:34
D#
18:29
D#
20:24
D#
22:39
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
p -
podjazd do Piasków Brzóstowskich;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /07
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /05
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /03
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /01
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (UMIG) /02
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /01
⋙
Grójec /0755 /05
⋙
Grójec /0755 /03
⋙
Grójec /0755 /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /05
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Cegielniana /02
⋙
Przyborów /0675 (kapliczka) /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Przyborów /0675 (pętla) /04
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (plac zabaw) /02
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (sklep) /04
⋙
Rudzka /05 (GRANICA MIASTA 1 )
⋙
Rudzka /03
⋙
Rudzka /01
⋙
Rynek Denkowski /01
⋙
Podstawie /02
⋙
Kilińskiego /07 (MAL-POL)
⋙
Kilińskiego /05 (ZDZ)
⋙
Kilińskiego /03 (LICEUM)
⋙
Starokunowska /01 (SKARPA)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Galeria Ostrowiec /04
DNI ROBOCZE
06:14
#
07:04
#
08:14
#
09:14
#
10:19
#
11:44
#
12:59
#
13:54
#
15:08
#
16:30
#
SOBOTY
07:45
#
09:45
#
NIEDZIELE
12:05
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Galeria Ostrowiec /04
⋙
Mickiewicza /01
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Kilińskiego /04 (MAG-KAS)
⋙
Kilińskiego /06 (ROZWÓJ)
⋙
Kilińskiego /08 (DOMI)
⋙
Podstawie /01
⋙
Rynek Denkowski /03
⋙
Rudzka /02
⋙
Rudzka /04
⋙
Rudzka /08 (GRANICA MIASTA 2 )
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (sklep) /03
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (plac zabaw) /01
⋙
Przyborów /0675 (pętla) /03
⋙
Przyborów /0675 (kapliczka) /01
⋙
Bodzechów /ul. Cegielniana /01
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
DNI ROBOCZE
14:43
K
Objaśnienia
oznaczeń
K -
kurs do Ćmielowa ul. Sandomierska (Wióry);
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul.Opatowska (remiza) /01
⋙
Bodzechów /Pl. Zborny /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Bodzechów /ul.Goździelińska /01
⋙
Goździelin /1623T /03
⋙
Goździelin /1623T (kapliczka) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
06:55
#
08:05
#
09:15
#
10:25
#
11:50
#
13:05
#
14:20
#
15:35
#
16:50
#
18:00
#
19:10
#
SOBOTY
06:55
#
08:05
#
09:15
#
10:25
#
11:50
#
13:05
#
14:20
#
15:35
#
16:50
#
18:00
#
19:10
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;