Kunów /Warszawska (1606T) /02
⋙
Kunów /Langiewicza (1607T) /02
⋙
Kunów /Fabryczna (1607T) /01
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) (stacja) /04
⋙
Kunów /Grabowiecka (1608T) /06
⋙
Kunów /Iłżecka (1608T) /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /02
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /04
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (pętla) /05
⋙
Kolonia Inwalidzka /336018T (NŻ) /03
⋙
Kolonia Inwalidzka /1608T /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Iłżecka /01
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka /05
⋙
Kunów /1608T /ul. Grabowiecka (osiedle) /03
⋙
Kolonia Piaski /336015T (świetlica) /01
⋙
Janik /Leśna (1607T) /02
⋙
Janik ul. Leśna /336043T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /01
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /03
⋙
Janik ul. Okrężna /1608T /05
⋙
Janik ul. Wiatraczna /1608T /02
⋙
Janik /Polna (1607T) /10
⋙
Wymysłów /1607T /ul. Ostrowiecka /02
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
05:17
#
06:37
#
08:37
#
10:27
#
12:17
#
14:07
#
15:57
#
SOBOTY
09:37
#
NIEDZIELE
11:52
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /05
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /03
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /09
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /07
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /05
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /02
⋙
Nietulisko Duże /9 /04
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (rondo) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /04
⋙
Rudka /9 (NŻ) /02
⋙
Rudka /9 /04
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /02
⋙
Boksycka /336029T /02
⋙
Boksycka /336029T /04
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:15
06:30
S
07:40
#
09:35
11:35
#
13:35
17:25
#
SOBOTY
08:50
#
Objaśnienia
oznaczeń
S -
nie kursuje w okresie wakacji;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Miłkowska Karczma /1609T (szkoła) /12
⋙
Miłkowska Karczma /1609T (skrz.) /07
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /05
⋙
Miłkowska Karczma /336009T (las łącznik) /03
⋙
Kolonia Robotnicza /07 (DŁUGA)
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
DNI ROBOCZE
06:33
#
07:33
#
13:33
#
15:13
#
16:33
#
SOBOTY
08:48
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;