Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:15
D#
06:20
Dm
07:15
m
07:55
m
09:00
Dm
09:45
Sm
10:50
m
11:20
pSm
12:20
m
13:00
Sm
13:40
pDm
14:25
p#W
15:10
pD#
16:15
D#
17:15
D#
18:10
D#
20:05
D#
22:20
D#
SOBOTY
05:30
D#
08:35
D#
10:15
D#
11:55
pD#
14:20
D#
16:15
D#
18:10
D#
20:05
D#
22:20
D#
NIEDZIELE
06:15
D#
08:35
D#
10:05
D#
12:15
D#
14:15
D#
16:15
D#
18:10
D#
20:05
D#
22:20
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
p -
podjazd do Piasków Brzóstowskich;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;
Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Jana Pawła II /04 (PAWILONY)
⋙
Radwana /04 (L.E. )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Opatowska /02
⋙
Jędrzejów /9 (kopiec) /03
⋙
Jędrzejów /9 (Opatowska) /02
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka (górka) /06
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka /08
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka (remiza) /10
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka (kościół) /12
DNI ROBOCZE
06:48
#
07:58
#
09:23
#
10:58
#
12:28
#
14:15
#
15:25
#
16:15
#
18:15
#
SOBOTY
07:43
#
09:13
#
10:43
#
12:18
#
14:15
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Grzegorzowice Wałsnów /751 /02
⋙
Sarnia Zwola III /751 (górna) /02
⋙
Sarnia Zwola II /751 (skrz. Opatów) /04
⋙
Sarnia Zwola I /751 /06
⋙
Dobruchna /751 (skrz.) /02
⋙
Czajęcice /751 (skrz. wieś) /02
⋙
Czajęcice Szarotka /751 (skrz.) /04
⋙
Waśniów /751 (Rynek) /02
⋙
Śnieżkowice /751 (CPN) /02
⋙
Mychów Kolonia /751 /02
⋙
Szwarszowice /751 /04
⋙
Szwarszowice /751 /02
⋙
Podszkodzie /751 (szkoła) /04
⋙
Podszkodzie /751 (Szyby) /02
⋙
Szewna /ul. Kielecka (Brzeźniak) /03
⋙
Szewna /ul. Kielecka /01
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /02
⋙
Traugutta /03 (TRAWNA)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Sienkiewicza /02 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /04 (LICEUM)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Jana Pawła II /04 (PAWILONY)
⋙
Jana Pawła II /06 (BAZAREK )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
11 Listopada /04
⋙
11 Listopada /06
⋙
Samsonowicza /04 (FD 2 )
⋙
Samsonowicza /05 (HUTA CELSA BR.1 KOŃC. )
⋙
Hedy ps. Szary /04
⋙
Hedy ps. Szary /06 (NOWY ZAKŁAD CELSA)
DNI ROBOCZE
05:16
C
13:36
C
Objaśnienia
oznaczeń
C -
kurs pod Celsa Huta Ostrowiec;