Wojciechowice /1557T (UG) /01
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojnowice /755 (Drygulec) /01
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /07
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /05
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /03
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /01
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (UMIG) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /01
⋙
Grójec /0755 /05
⋙
Grójec /0755 /03
⋙
Grójec /0755 /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /05
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /02 (Z.E. 2)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Konopnickiej /02 (TRZECIAKÓW 1 )
⋙
Długa /02
⋙
Szymanowskiego /06 (SZPITAL PĘTLA)
DNI ROBOCZE
05:10
m
06:49
#
07:39
m
08:35
m
09:10
m
10:14
m
11:00
Sm
12:00
m
12:40
Sm
13:50
m
14:35
Sm
14:59
m
15:59
#
16:49
#
17:39
#
18:39
#
19:31
#
21:26
#
SOBOTY
05:21
!
06:49
08:21
#
09:56
#
11:36
#
13:36
#
15:41
#
17:36
#
19:31
#
21:26
#
NIEDZIELE
05:41
#
08:21
#
09:51
#
11:26
#
13:31
#
15:36
#
17:36
#
19:31
#
21:26
#
Objaśnienia
oznaczeń
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
! -
kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;
Miłków /ul. Ostrowiecka (kościół) /11
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka (remiza) /09
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka /07
⋙
Miłków /ul. Ostrowiecka (górka) /05
⋙
Jędrzejów /9 (Opatowska) /01
⋙
Jędrzejów /9 (kopiec) /04
⋙
Opatowska /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Radwana /03 (EKONOMIK)
⋙
Jana Pawła II /05 (RADWANA )
⋙
Jana Pawła II /03 (MPK)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Piaski /02
⋙
Długa /02
⋙
Szymanowskiego /06 (SZPITAL PĘTLA)
DNI ROBOCZE
05:24
#
06:24
#
07:34
#
08:44
#
10:19
#
11:49
#
13:14
#
15:04
#
17:09
#
19:09
#
SOBOTY
05:24
#
07:19
#
08:34
#
10:04
#
11:34
#
13:19
#
15:04
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Hedy ps. Szary /05 (HUTA CELSA BR.3 POCZ. )
⋙
Hedy ps. Szary /03
⋙
Samsonowicza /06 (BRAMA NR 1)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Jana Pawła II /07 (KAUFLAND )
⋙
Jana Pawła II /05 (RADWANA )
⋙
Jana Pawła II /03 (MPK)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Traugutta /02 (THM)
⋙
Traugutta /04 (HUTA)
⋙
Traugutta /06 (TRAWNA)
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /01
⋙
Szewna /ul. Kielecka /02
⋙
Szewna /ul. Kielecka (Brzeźniak) /04
⋙
Podszkodzie /751 (Szyby) /01
⋙
Podszkodzie /751 /03
⋙
Szwarszowice /751 /01
⋙
Szwarszowice /751 /03
⋙
Mychów Kolonia /751 /01
⋙
Śnieżkowice /751 (CPN) /01
⋙
Waśniów /751 (Rynek U.G) /01
⋙
Czajęcice Szarotka /751 (skrz.) /03
⋙
Czajęcice /751 (skrz. wieś) /01
⋙
Dobruchna /751 (skrz.) /01
⋙
Sarnia Zwola I /751 /05
⋙
Sarnia Zwola II /751 (skrz. Opatów) /03
⋙
Sarnia Zwola III /751 (górna) /01
⋙
Grzegorzowice Wałsnów /751 /01
DNI ROBOCZE
14:21