Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Denkówek /1622T (Brezelia) /03
⋙
Denkówek /1622T (kapliczka) /01
⋙
Jędrzejów /1622T /01
⋙
Jędrzejów /1622T (rektorat św. Franciszka) /03
DNI ROBOCZE
06:20
#
07:20
#
08:15
#
09:15
#
10:20
#
11:20
#
12:20
#
13:20
#
14:40
#
16:15
#
SOBOTY
11:45
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Szymanowskiego /02 (SZPITAL)
⋙
Dąbrowskiej /02 (BIEDRONKA)
⋙
Konopnickiej /01 (DZIAŁKI)
⋙
Waryńskiego /02 (KONOPNICKIEJ 2 )
⋙
Waryńskiego /04 (BIEDRONKA)
⋙
Iłżecka /05 (ZEORK)
⋙
Iłżecka /03 (1001 DROBIAZGÓW)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ćmielów) /02
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /10
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /02
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojciechowice /1557T (UG) /02
DNI ROBOCZE
05:29
D#
06:34
Dm
07:29
m
08:09
m
09:14
Dm
09:59
Sm
11:04
m
11:34
pSm
12:34
m
13:14
Sm
13:54
pDm
14:39
p#W
15:24
pD#
16:29
D#
17:29
D#
18:24
D#
20:19
D#
22:34
D#
SOBOTY
05:44
D#
08:49
D#
10:29
D#
12:09
pD#
14:34
D#
16:29
D#
18:24
D#
20:19
D#
22:34
D#
NIEDZIELE
06:29
D#
08:49
D#
10:19
D#
12:29
D#
14:29
D#
16:29
D#
18:24
D#
20:19
D#
22:34
D#
Objaśnienia
oznaczeń
D -
kurs wydłużony do Wólka Wojnowska;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
p -
podjazd do Piasków Brzóstowskich;
W -
kurs wydłużony do Wojciechowic;
Ogrodowa (pętla) /02
⋙
Polna /02 (PATRONACKIE)
⋙
Polna /04 (PRZYCHODNIA)
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Mickiewicza /04
⋙
Żabia /03 (WÓLCZANKA 1 )
⋙
Żabia /01 (ARKADIA)
⋙
Sandomierska /02 (THM)
⋙
Sandomierska /04 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /06 (OPATOWSKA)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Zygmuntówka /02
⋙
Zygmuntówka /04
⋙
Goździelin /1623T (przy dr.woj.755) /02
⋙
Goździelin /1623T (kapliczka) /04
⋙
Goździelin /1623T /06
⋙
Bodzechów /ul.Goździelińska /02
⋙
Bodzechów /Pl. Zborny /02
⋙
Bodzechów /ul.Opatowska (remiza) /02
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
DNI ROBOCZE
06:36
#
07:51
#
09:01
#
10:11
#
11:21
#
12:46
#
14:01
#
15:16
#
16:31
#
17:46
#
18:56
#
SOBOTY
06:36
#
07:51
#
09:01
#
10:11
#
11:21
#
12:46
#
14:01
#
15:16
#
16:31
#
17:46
#
18:56
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;