Galeria Ostrowiec /04
⋙
Mickiewicza /01
⋙
Iłżecka /01 (POWIAT)
⋙
Rynek /01
⋙
Kilińskiego /04 (MAG-KAS)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Kilińskiego /06 (ROZWÓJ)
⋙
Kilińskiego /08 (DOMI)
⋙
Podstawie /01
⋙
⋙⋙
POKAŻ WIĘCEJ PRZYSTANKÓW
⋙⋙
Rynek Denkowski /03
⋙
Rudzka /02
⋙
Rudzka /04
⋙
Rudzka /08 (GRANICA MIASTA 2 )
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (sklep) /03
⋙
Wólka Bodzechowska /0675 (plac zabaw) /01
⋙
Przyborów /0675 (pętla) /03
⋙
Przyborów /0675 (kapliczka) /01
⋙
Bodzechów /ul. Cegielniana /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /06
⋙
Grójec /0755 /02
⋙
Grójec /0755 /04
⋙
Grójec /0755 /06
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /02
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /02
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (Zakład Porcelany) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /02
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /04
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /06
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /08
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
DNI ROBOCZE
06:46
B#
07:36
B#
08:51
B#
09:51
B#
10:56
B#
12:16
B#
13:36
B#
14:29
#K
15:56
B#
17:21
B#
SOBOTY
11:56
B#
13:46
B#
NIEDZIELE
10:31
B#
Objaśnienia
oznaczeń
B -
kurs do Bodzechowa ul. Kolejowa;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
K -
kurs do Ćmielowa ul. Sandomierska (Wióry);