Wojciechowice /1557T (UG) /01
⋙
Wólka Wojnowska /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /02
⋙
Wojnowice /1638 /04
⋙
Wojnowice /1638 /06
⋙
Wojnowice /755 (Drygulec) /01
⋙
Wólka Wojnowska /755 (skrz.) /01
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Wióry) /09
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (AS) /07
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (PKP) /05
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (szkoła) /03
⋙
Ćmielów /ul. Sandomierska (Rynek) /01
⋙
Ćmielów /ul. Ostrowiecka (UMIG) /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /02
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /04
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 /06
⋙
Piaski Brzóstowskie /0691 (most) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Piaski Brzóstowskie) /01
⋙
Brzóstowa /755 (skrz. Drzenkowice) /01
⋙
Grójec /0755 /05
⋙
Grójec /0755 /03
⋙
Grójec /0755 /01
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (os. Nalazka) /05
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul. Kolejowa (PKP) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /06 (LIDL)
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Iłżecka /02 (Z.E. 2)
⋙
Waryńskiego /03 (BP)
⋙
Waryńskiego /01 (KONOPNICKIEJ)
⋙
Konopnickiej /02 (TRZECIAKÓW 1 )
⋙
Długa /02
⋙
Szymanowskiego /06 (SZPITAL PĘTLA)
DNI ROBOCZE
05:09
m
06:48
#
07:38
m
08:34
m
09:09
m
10:13
m
10:59
Sm
11:59
m
12:39
Sm
13:49
m
14:34
Sm
14:58
m
15:58
#
16:48
#
17:38
#
18:38
#
19:30
#
21:25
#
SOBOTY
05:20
!
06:48
08:20
#
09:55
#
11:35
#
13:35
#
15:40
#
17:35
#
19:30
#
21:25
#
NIEDZIELE
05:40
#
08:20
#
09:50
#
11:25
#
13:30
#
15:35
#
17:35
#
19:30
#
21:25
#
Objaśnienia
oznaczeń
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
S -
kursuje w dni nauki szkolnej;
! -
kursuje w dniach 24 i 31 grudnia;