Mychów Kolonia /1614T /01
⋙
Mychów Kolonia /1614T (Na górce) /03
⋙
Mychów Kolonia /1614T (staw) /05
⋙
Mychów /1614T (kościół) /07
⋙
Mychów /1614T /05
⋙
Mychów /1614T /03
⋙
Mychów /1614T /01
⋙
Jędrzejowice /1614T (skrzyżowanie) /03
⋙
Jędrzejowice /1614T (świetlica) /01
⋙
Świrna /1614T /03
⋙
Świrna /1614T (most) /01
⋙
Świętokrzyska /13
⋙
Świętokrzyska /11
⋙
Świętokrzyska /09 (SP8)
⋙
Świętokrzyska /07 (MUZEUM)
⋙
Świętokrzyska /05 (CUKROWNIA)
⋙
Świętokrzyska /03 (PRZYCHODNIA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
07:05
#
08:58
#
10:28
#
12:05
#
15:20
#
16:38
#m
SOBOTY
07:40
#
08:58
#
10:25
#
12:08
#
15:20
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Chmielów /ul. Spacerowa (wiadukt) /02
⋙
Chmielów /ul. Spacerowa /04
⋙
Chmielów /ul. Spacerowa (kościół) /06
⋙
Chmielów /ul. Ostrowiecka (szkoła) /02
⋙
Chmielów /ul. Ostrowiecka /04
⋙
Chmielowska /05
⋙
Chmielowska /03
⋙
Chmielowska /01
⋙
Świętokrzyska /07 (MUZEUM)
⋙
Świętokrzyska /05 (CUKROWNIA)
⋙
Świętokrzyska /03 (PRZYCHODNIA)
⋙
Świętokrzyska /01 (KSZO)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Radwana /03 (EKONOMIK)
⋙
Bałtowska /02 (AL.JP II )
⋙
Bałtowska /04 (WYSOKA 1 )
⋙
Hubalczyków /02 (sklep 2 )
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
05:57
#
07:02
#
08:12
#
09:27
#
10:57
#
12:42
#
14:32
#
15:42
#
SOBOTY
07:17
#
08:17
#
09:17
#
10:27
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
Doły Biskupie /1599T (pętla) /07
⋙
Doły Biskupie /1599T (Wióry NŻ) /05
⋙
Doły Biskupie /1599T (szkoła) /03
⋙
Doły Biskupie /1599T (NŻ) /01
⋙
Nietulisko Duże /1599T (skład budowlany) /09
⋙
Nietulisko Duże /1599T (wodowskaz) /07
⋙
Nietulisko Duże /1599T (remiza) /05
⋙
Nietulisko Duże /9 (skrz.) /02
⋙
Nietulisko Duże /9 /04
⋙
Nietulisko Małe /9 (most) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (rondo) /02
⋙
Kunów /ul. Ostrowiecka (9) (oczyszczalnia) /04
⋙
Rudka /9 (NŻ) /02
⋙
Rudka /9 /04
⋙
Boksycka /Boksycka (starodroże 9) /02
⋙
Boksycka /336029T /02
⋙
Boksycka /336029T /04
⋙
Boksycka /1607T (do ul. Długiej) /04
⋙
Długa /07
⋙
Długa /05 (RONDO )
⋙
Długa /03 (CM 1 )
⋙
Długa /01 (SĄD 2 )
⋙
Piaski /01 (kościół)
⋙
Sienkiewicza /07 (LELEWELA)
⋙
Sienkiewicza /05 (P.K. 1 )
⋙
Sienkiewicza /03 (PAWILONY)
⋙
Sienkiewicza /01 (PARK)
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
07:49
09:44
11:44
17:34
SOBOTY
08:59
Szewna /ul. Dolna (cmentarz) /01
⋙
Szewna /ul. Langiewicza /02
⋙
Traugutta /03 (TRAWNA)
⋙
Traugutta /01 (HUTA)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Radwana /03 (EKONOMIK)
⋙
Jana Pawła II /06 (BAZAREK )
⋙
11 Listopada /02 (SP 2 )
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
06:17
#
07:17
#
08:17
#
09:22
#
10:32
#
11:32
#
12:32
#
13:52
#
15:12
#
16:12
#
17:12
m#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;
m -
nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia;
Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03
⋙
Bodzechów /ul.Opatowska (remiza) /01
⋙
Bodzechów /Pl. Zborny /01
⋙
Bodzechów /ul.Goździelińska /01
⋙
Goździelin /1623T /03
⋙
Goździelin /1623T (kapliczka) /01
⋙
Goździelin /755 (kierunek Ostrowiec) /01
⋙
Zygmuntówka /03 (BREZELIA)
⋙
Zygmuntówka /01
⋙
Sandomierska /05 (OPATOWSKA)
⋙
Sandomierska /03 (ŚLISKA)
⋙
Sandomierska /01 (kościół)
⋙
Żabia /02 (MEDIA EXPERT)
⋙
Żabia /04 (WÓLCZANKA 2 )
⋙
Mickiewicza /03
⋙
Starokunowska /02 (APTEKA)
⋙
Radwana /01
⋙
Polna /03 (BIEDRONKA)
⋙
Polna /01 (PATRONACKIE)
⋙
Chrzanowskiego /01 (E.LECLERC)
⋙
Sikorskiego /02
⋙
⋘
POKAŻ POPRZEDNIE PRZYSTANKI
⋘
Sikorskiego /04 (WIEŻOWCE 2 )
⋙
Ogrodowa (pętla) /02
DNI ROBOCZE
07:21
#
08:31
#
09:41
#
10:51
#
12:16
#
13:31
#
14:46
#
16:01
#
17:16
#
18:26
#
19:36
#
SOBOTY
07:21
#
08:31
#
09:41
#
10:51
#
12:16
#
13:31
#
14:46
#
16:01
#
17:16
#
18:26
#
19:36
#
Objaśnienia
oznaczeń
# -
organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Operator Trans Katrina.;