bus home search print map

ZAWSZE AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY

Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

 

Przystanek: Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

Przystanek: Bodzechów /ul. Kolejowa (kościół) /03

kierunek: Ostrowiec Św. /Szymanowskiego /06
Drukuj
DNI ROBOCZE
05:04 m
06:29 Um
07:19 m
08:14 m
08:49 m
09:54 m
10:39 Sm
11:49 m
12:19 Sm
13:29 m
14:14 Sm
14:39 m
15:24 m
16:29 m
17:14 m
18:09 m
18:54 m
20:39 m
22:09 m
SOBOTY
05:01 !
06:16 !
07:46 !
09:16 !
11:06 !
13:16 !
15:21 !
17:16 !
18:52 !
20:16 !
NIEDZIELE
05:20 #
07:50 #
09:05 #
11:05 #
13:05 #
15:15 #
17:00 #
19:05 #
Objaśnienia oznaczeń
m -  nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia; U -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Numer linii komunikacyjnej: U/2607/067. Operator Trans Katrina.; S -  kursuje w dni nauki szkolnej; ! -  kursuje w dniach 24 i 31 grudnia; # -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Numer linii komunikacyjnej: U/2607/045. Operator Trans Katrina.;
kierunek: Wojnowice /755 (Drygulec) /01
Drukuj
DNI ROBOCZE
05:48 Dm
06:36 Dm
07:31 m
08:11 m
09:16 Dm
10:01 Sm
11:06 m
11:36 pSm
12:36 m
13:16 Sm
13:56 pDm
14:41 pDUm
15:26 pDm
16:26 m
17:31 m
18:26 m
19:46 m
21:26 m
22:36 m
SOBOTY
05:48 !
07:06 !
08:36 !
10:31 !
12:11 p!
14:36 !
16:31 !
18:26 !
19:36 !
NIEDZIELE
06:33 #
07:23 #
08:38 #
10:23 #
12:33 #
14:33 #
16:28 #
18:33 #
Objaśnienia oznaczeń
D -  kurs wydłużony do Drygulca; m -  nie kursuje w niach 24 i 31 grudnia; S -  kursuje w dni nauki szkolnej; p -  podjazd do Piasków Brzóstowskich; U -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Numer linii komunikacyjnej: U/2607/067. Operator Trans Katrina.; ! -  kursuje w dniach 24 i 31 grudnia; # -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Numer linii komunikacyjnej: U/2607/045. Operator Trans Katrina.;
kierunek: Ostrowiec Św. /Ogrodowa (pętla) /02
Drukuj
DNI ROBOCZE
06:50 G#
07:50 G#
09:00 G#
10:00 G#
11:05 G#
12:05 G#
13:10 G#
14:10 G#
15:10 G#
16:10 G#
17:10 G#m
18:10 G#m
SOBOTY
06:50 G#
07:50 G#
09:00 G#
10:00 G#
11:05 G#
12:05 G#
13:10 G#
14:10 G#
15:10 G#
16:10 G#
17:10 G#m
18:10 G#m
Objaśnienia oznaczeń
G -  kurs przez Goździelin; # -  organizatorem kursu jest Starostwo Powiatowe Ostrowiec. Numer linii komunikacyjnej: U/2607/048. Operator Trans Katrina.; m -  nie kursuje 24 i 31 grudnia;